מיזם התנדבותי חדש: סדנאות להורים וילדים בנושא חינוך לגלישה בטוחה

אינטרנט רימון ועיתון 'בשבע' הכריזו השבוע מעל בימת כנס ירושלים על שיתוף פעולה תוכני וערכי, שיסייע לקהילה הדתית-לאומית להגן על הבית. במסגרת שיתוף הפעולה יתקיימו פעילויות משפחתיות והרצאות תוכן בנושא חשיבות הסינון באינטרנט הביתי. קבוצת 'בשבע' תעמוד מאחורי הפעילות ותתמוך בהפצת החומרים החשובים לכל בית אב.

כל ההרצאות יועברו בהתנדבות וללא עלות, כאשר 'בשבע' ואינטרנט רימון מממנים את הפעילות.


דודו סעדה, יו"ר קבוצת 'בשבע' מסביר את הרציונל מאחורי ההתגייסות ליוזמה: "עיתונות מבחינתנו היא הרבה מעבר לאותיות ומילים. אנחנו חושבים שבעידן הנוכחי המסוכן, כל הורה ומורה חייב לשמור על ילדיו , ילדינו. אינטרנט ללא סינון הוא פיגוע חינוכי וערכי שגובה נפגעים רבים".

 

יריב פאר מנכ"ל אינטרנט רימון, מספר כי "המיזם המשותף נולד במקור מסדנה לבטיחות באינטרנט להורים ומורים, שהועברה בפייסבוק בשיתוף עיתון 'בשבע'. נדהמנו מעוצמת התגובות: אלפי צפיות ועשרות שיתופים ותגובות. הוצפנו בפניות של הורים ומחנכים שרוצים לעבור את הסדנה פנים מול פנים. מצאנו שותפה, קבוצת 'בשבע', להוביל איתנו את המהלך החשוב הזה, כמי שנפגשת בכל סוף שבוע עם מיטב בתי האב בישראל בתפוצה הנרחבת ביותר".

פאר הוסיף כי בימים אלה סיימו ב'רימון' להכשיר מדריכים, שערוכים להגיע לכל בית ספר ולכל ישוב ברחבי הארץ ולהדריך הורים, מחנכים וילדים כיצד להתמודד עם אתגרי האינטרנט.

 

להזמנת סדנא ללא עלות חייגו: 073-7071271

 

צפו בהכרזה המרגשת:

 

 

הכתבה המקורית התפרסמה בעיתון 'בשבע'

Share on Facebook
Please reload