הכירו את גלעד האן

January 9, 2017

הכירו את גלעד האן,
 

 גלעד הוא חוקר עבירות פשע ומחשב, במשך 20 שנה שירת גלעד במשטרת ישראל בתפקידי חקירות שונים ובעשור האחרון התמחה בתפקיד חוקר עבירות ופשעי מחשב בצוות עבירות הסייבר של המשטרה.
 

במהלך עבודתו היה גלעד עד לפגיעה הרבה בבני נוער ובמבוגרים כתוצאה משימוש לא בטוח ברשת האינטרנט ובסמארטפון, בתחומים מגוונים החל מנושאים הקשורים במין, דרך סמים ואלכוהול ועד למירמה והונאה ברשת.
 

כאיש משטרה וכאב לחמישה בחר גלעד לקחת את הניסיון הרב שצבר ביחידת הסייבר של המשטרה ולתרגם אותו לעבודת חינוך והסברה להורים וילדים על הסכנות ברשת והדרכים להתמודד עמן, מתוך אמונה ששינויים קטנים בהרגלי הגלישה יכולים להוביל לשינויים משמעותיים ולצמצום הפגיעה בנו ובילדנו.
 

 

גלעד מעביר כיום הרצאות סדנאות, ייעוץ והדרכה בנושא סיכוני רשת וגלישה נכונה ובטוחה, מטרת ההרצאות היא לסייע להורים להבין ולהפנים את השינויים וההתפתחויות ברמת ואופי הסיכונים שצצים מדי יום יחד עם השתרשות השימוש באינטרנט מתוך אמונה ששינוי קטן בהרגלי הגלישה יכול לצמצם משמעותית את הסכנה לפגיעה במבוגרים וילדים כאחד.

 

גלעד האן מצטרף החל מהיום לצוות כותבי הבלוג של אינטרנט רימון. כאן בבלוג ננגיש עבורכם את מיטב התכנים מאתר האינטרנט של גלעד, נספר על חידושים טכנולוגיים ואפליקציות שיעשו לכם את החיים קלים יותר וגם כיצד להתמודד ולהתגונן כשצריך וכמובן שתוכלו גם ליצור קשר עם גלעד ישירות דרך האתר שלו בשאלה, בקשת עזרה או אם אתם מעוניינים להשתתף בהרצאה.

 

לשימושכם, לינק לאתר של גלעד האן

Share on Facebook
Please reload